השירותים שלנו

גז צחוק למרפאות שיניים

אפשר גז צחוק? את השאלה הזו שומע כל רופא שיניים, במיוחד אם מדובר על פציינטים צעירים וחוששים. כן, גז צחוק זו שיטת אלחוש נפוצה ופופולארית בתחומים רבים וגם במרפאות שיניים. כדי שתוכלו להציע לפציינטים שלכם טיפולי שיניים עם גז צחוק אתם צריכים להזמין שירות מחברה המספקת גז צחוק למרפאות שיניים.

בניית תשתיות דנטליות

כדי להקים מרפאה צריך לעבור תהליך מדויק ומותאם. כך שכל שלב יתבצע כראוי, וכל מרכיב או חלק ייושמו במקום הנכון ובמועד הנדרש. כל זאת כדי להביא את המרפאה לכדי תוצאה נאותה בה המערכות פועלות כנדרש, המראה הכללי הינו אסתטי ומתאפשר שימוש יעיל ונוח מאוד.

עבודות פולרול - צנרת ירוקה

צנרת ממלאה תפקיד חשוב בהולכת חומרים ובאספקתם למקום הרצוי. בכל מקרה יש צורך לבחור את הצינורות המתאימים לפי השימוש הצפוי בהם, על מנת שהם יתאימו לתפקיד וישרתו כיאות. עבודות פולירול אלו עבודות של הרכבת צנרת ירוקה.

צנרת של גזים רפואיים

השימוש בגזים רפואיים מלווה טיפולים רפואיים במרפאות, קליניקות ובתי חולים. על מנת לאפשר את השימוש ביעילות, ולהשיג את התועלת הרצויה מהגזים במהלך יום העבודה חשוב לבצע התקנות טובות ולהיות מלווים עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום של גזים רפואיים.

בניית מערכת חדשה לחמצן ונייטרוס רפואית


חמצן הוא היסוד החשוב ביותר בכל תהליך רפואי ומאפשר לאנשי הרפואה להציל חיים. בניית מערכת חדשה לחמצן רפואי דורשת לוגיסטיקה נרחבת, הן בידע של כוח האדם המעורב בפרויקט והן במיומנות ובמקצוענות הנדרשת ממנו לבניית המערכת.