מחולל חמצן נייד להשכרה

ישנם מטופלים בסיטואציות מסוימות הנדרשים לסיוע של מחולל חמצן. למחולל חמצן נייד יהיו מאפיינים השונים במהותם ממכשירים נייחים, כמו למשל מכשירים המחוברים לבלוני חמצן, כדי להקל על המטופל ולסייע לו להתנייד לצד המכשיר. בדרך כלל כאשר מדובר על מחולל חמצן נייד השאלה תיעשה מחברות או עמותות סיוע שונות, כך שאדם הנזקק למכשיר זה יוכל למצוא אותו נגיש ונוח.  

מאפייני מחולל חמצן נייד להשכרה

מחולל חמצן נייד יספק את כמות החמצן המדויקת לה נזקק המטופל, והיא תינתן באופן אוטומטי, לרוב, על פי קצב נשימותיו. כמו כן, המכשיר יאופיין בשקט יחסי, בגודל קטן אשר יכול להילקח על כתף המטופל ומשקל נמוך. למרות פשטותו של המכשיר, לכאורה, הוא גם חייב באישורים שונים אשר יבטיחו את בטיחותו למטופל, ואחזקה שוטפת של בעלי מקצוע, המומחים בתחום זה. יש להשתמש במכשיר הנייד על פי הוראות היצרן, כך שאין להקל ראש גם אם המכשיר נמצא בשימוש שלא במסגרת בית החולים או הקליניקה הרפואית.

מחולל חמצן מחיר

בדרך כלל, כאמור, יעדיפו המטופלים היכולים מבחינה רפואית להרשות זאת לעצמם, מחולל חמצן נייד להשכרה, כך שהמחיר של המכשיר עצמו יהיה פחות רלבנטי. אולם יש לדעת כי המחיר הינו פועל יוצר של הפונקציות הקיימות במכשיר ומידת אפשרויות הניוד שלו. לעומת השכרת בלון חמצן רפואי, מטופלים המעוניינים במחולל חמצן נייד יידרשו להיות ניידים ושמכשיר זה לא יהיה עליהם לנטל שאי אפשר לשאתו. כיום, נודעת חשיבות רבה לחשיבות משמעות החופש עבור המטופל עצמו, כך שמחלות כרוניות או אחרות לא יפריעו לו לעשייה היומיומית או לפעילויות ההנאה בשעות החופשיות שלו. 

אביזרים הנלווים למחולל חמצן נייד 

כדי לקבל את הסיוע המירבי למטופל, ישנם אביזרים נלווים למחולל החמצן, אשר עשויים להקל על חייו של המטופל אף יותר. מחולל חמצן נייד להשכרה יכול להגיע גם עם תיק גב, בו ניתן לאחסן את המכשיר, מטען לרכב, סוללות ומשקפי חמצן. כאשר לוקחים מחולל חמצן נייד השאלה, יש לברר את הפרטים לגבי האביזרים הנלווים, וכן את זמן ההשאלה והשירות אשר נדרש לתחזוקה. כמו כן, כדאי להקפיד על איכות המכשיר ועל מתן ואספקת האישורים הנדרשים כדי לוודא את רמת הבטיחות אשר יש בשימוש בו.